УКРАЇНА

06:22

28.05

Влада

Біля ВР протестують проти продажу «Криворіжсталі» іноземцям

0

Зараз під стінами парламенту проходить нечисленна акція протесту проти приватизації «Криворіжсталі», організатором якої виступив «Народний виконком». Про це повідомляє кореспондент «proUA».

Організатори акції вважають, що стратегічні об’єкти мають знаходитися в українській власності. Учасники акції тримають плакати: «Не дамо скупити нашу промисловість», «Геть руки від «Криворіжсталі», «Захистимо українську промисловість від російських олігархів».

Нагадаємо, про конкурс із продажу «Криворіжсталі» оголошено 12 травня. Його підсумки заплановано підбити 14 червня. Стартова ціна пакету встановлена в розмірі 3806 млн. грн. (порядку 715 млн. дол). Однією з додаткових умов конкурсу є обов’язкова вимога до покупця протягом трьох років виробляти кокс в Україні, також два роки ця діяльність має бути прибутковою.

9 червня ФДМ оголосив претендентів на участь у конкурсі з продажу 93,02% акцій найбільшого українського металургійного комбінату ВАТ «Криворіжсталь». На участь у конкурсі заявки подали промислово-фінансовий консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ), ТОВ «Партнер» (с.Чомонин Мукачівський р-н Закарпатської обл.), ВАТ «Северсталь», ВАТ «Нижнетагильский металлургический комбинат» (обидва - Росія), консорціум «Іспат Вугілля» (Київ) і український консорціум «Індустріальна група».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus