УКРАЇНА

15:28

20.07

Влада

Кадиров загрожує родичам бойовиків

0

Доба залишилися до витікання ультиматуму, що пред’явив бойовикам перший віце-прем’єр уряду Чечні Рамзан Кадиров. За цей час добровільно склали зброю одиниці. Сам віце-прем’єр заявив сьогодні, що жорстко треба діяти не тільки проти бойовиків, але і їхніх родичів.

Рамзан Кадиров, перший заступник глави уряду Чечні заявив: «Ми будемо їхніх родичів за законом карати. Вони допомагають бандитам, але вони говорять, що вони допомагають своїм родичам, братам, сестрам. Ні, вони допомагають бандитам. Цих ми будемо карати за законом. І якщо немає такого закону, попросимо, вийдемо зі звертанням до Держдуми Росії, щоб вони ухвалили такий закон, щоб можна було покарати. А так війна ніколи не закінчиться в Чечні».

Крім того, сьогодні, 9 червня, у Чечні ліквідовано комітет, що займався виплатою компенсацій за зруйноване житло. Замість нього цим тепер займеться спеціальна комісія. Виплати почалися у вересні минулого року. Компенсації одержали лише близько чотирьох тисяч жителів. Самих же заяв - понад вісімдесят тисяч. Багато жителів скаржилися на вимагання з боку чиновників.

Своєю чергою, сьогодні секретар Ради безпеки Чеченської республіки Рудник Дудаєв заявив, що після закінчення терміну ультиматуму, що висунув 7 червня Рамзан Кадиров чеченським бойовикам, нічого не станеться. За його словами, «будь-яка заяву Кадирова-молодшого треба сприймати з огляду на його вік і малий політичний досвід». «Постанова про амністію була ухвалена народом Росії в особі Державної думи, і ніхто її не скасовував», — додав він. На думку Дудаєва, своєю заявою Кадиров просто нагадав тим, хто вагається, що їм настав час виходити з підпілля і здаватися, інакше церемонитися з ними не будуть. Також «жодні заходи силовими структурами республіки спеціально починатися не будуть», пояснив він.

Нагадаємо, що вчора син покійного президента Чечні Ахмада Кадирова, віце-прем’єр республіки Рамзан Кадиров висунув бойовикам ультиматум: якщо протягом трьох днів вони не складуть зброю, то будуть знищені.

За матеріалами НТВ, «Росбалт».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus