УКРАЇНА

02:32

27.05

Влада

Аграрний сезон починається з масових зловживань

0

Впродовж травня нінішнього року Антимонопольний комітет України припинив порушення з боку ДП “Радивилівський комбінат хлібопродуктів” та ТОВ “Рівненська продуктова компанія” (Рівненська обл.), які встановлювали різні ціни на однакові послуги для різних покупців. Про це «proUA» повідомили в прес-службі АМК.

Крім того, у Волиньській області виявлено зловживання монопольним становищем ТОВ “Волиньм’ясо”, яке закуповувало велику рогату худобу у сільгоспвиробників за різними цінами без виправданих на те причин. Порушника оштрафовано на 10000 грн., порушення припинено.

А в Луганській області на ринку закупівлі молока виявлено зловживання монопольним становищем ТОВ “МТК”, яке без об’єктивних причин встановило для різних продавців різні ціни закупівлі молока.

Голова АМК Олексій Костусєв, коментуючи результати вжитих заходів, зазначив: “Аграрний сезон у розпалі. Насамперед нас турбує питання ціноутворення, щоб закупівельні ціни на сільгосппродукцію та ціни реалізації були економічно обґрунтованими.”

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus