УКРАЇНА

12:03

21.05

Влада

Раду відремонтують за 12 мільйонів

0

Кабінет Міністрів виділив апарату Верховної Ради 12 млн. грн для оснащення сесійної зали спеціальним обладнанням. Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 8 червня, повідомляють «Українські новини».

У постанові не уточнюється, на оснащення яким саме обладнанням виділено гроші.

Кабмін доручив Міністерству фінансів виділити зазначену суму за рахунок резервного фонду державного бюджету на умовах повернення.

При цьому Кабмін доручив Мінфіну при підготовці пропозицій про внесення змін до закону про держбюджет на 2004 рік передбачити збільшення бюджетних призначень апарату Ради на 12 млн. гривень для повернення виділених коштів у резервний фонд у місячний термін після ухвалення закону про внесення таких змін.

Кабмін також доручив апарату ВР до кінця року відзвітувати про використання виділених коштів.

ВР планує влітку, під час парламентських канікул, провести серйозний ремонт і переоснащення зали засідань.

Спікер Ради Володимир Литвин на минулому тижні виступив із критикою Кабміну за зволікання з виділенням цілої необхідної для ремонту суми.

Литвин не назвав, яка саме сума потрібна для ремонту, однак заявив, що Рада не починатиме ремонт залу засідань, допоки не буде виділено всю суму.

Восени минулого року компанії ОПТА і Entry встановили телевізійний комплекс для обслуговування засідань Ради в сесійній залі, який забезпечує автоматичне наведення і фокусування камер при виступі кожного з депутатів і здійснює прямі трансляції засідань з відповідним оформленням ефіру, включаючи титри, графіку і накладення ефектів.

Компанії не оголосили вартість устаткування і монтажних робіт.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus