УКРАЇНА

02:06

25.05

Влада

Нафтовий сектор Іраку контролює тимчасовий уряд

0

Контроль над нафтовим сектором Іраку цілком перейшов до тимчасового іракського уряду і міністерства нафти. Про це у середу заявив прем’єр-міністр Ійяд Аляві, повідомляє РІА «Новости».

«Я з радістю заявляю про те, що від сьогодні нафтова промисловість Іраку цілком перейшла під контроль і управління міністерства нафти Іраку і тимчасового іракського уряду», - заявив Аляві. І додав, що в міністерстві нафти натепер більше немає іноземних консультантів і експертів.

Прем’єр-міністр наголосив, що в компетенцію іракського уряду входить управління всіма нафтовими ресурсами.

Ірак, вважає Аляві, за об’ємом нафтових ресурсів стоїть на другому місці у світі. У країні зараз зосереджено більше ніж 110 мільярдів барелей сирої нафти, понад 100 тисяч трильйонів кубічних метрів природного газу.

«Ми будемо дбайливо ставитися до наших нафтових багатств і візьмемо їх під свою охорону. Більше того, ми розробили ряд планів у цій життєво важливій для сьогоднішнього Іраку галузі», – заявив Аляві.

Він підтвердив, що його уряд обрав курс на розвиток і вдосконалення нафтової промисловості Іраку, розширення використання природного газу, збільшення експорту нафти за кордон.

Як повідомлявся, раніше міністр нафти Іраку Тамір аль-Гадбан заявив, що рівень виробництва нафти в Іраку досягне до кінця 2004 р. трьох млн. барелей на день. Наразі видобуток нафти в Іраку становить 2,5 млн. барелей на день.

Міністр також наголосив, що одним з основних завдань на найближчий період для влади країни стане модернізація застарілої нафтової інфраструктури країни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus