УКРАЇНА

20:36

21.06

Влада

Корнякова лякає техногенними катастрофами

0

Голова координаційного комітету з боротьби з корупцією та оргзлочинністю при президенті України Тетяна Корнякова розкритикувала керівництво Національної акціонерної компанії «Надра України» за недалекоглядну політику, що може призвести до вичерпання розвіданих запасів вуглеводнів. Про це повідомляє портал «Паливно-енергетична політика»

Корнякова заявила, що при наявності гострого дефіциту нафти і нафтопродуктів державне замовлення на розвідку запасів вуглеводнів щорічно зменшувалося, а на нинішній рік і взагалі відсутнє. За її словами, за 4 роки існування НАК «Надра України» бюджетне фінансування відновлення фондів склало менш ніж 5% від запланованого. «Торік кошти на це з державного бюджету взагалі не надходили, не передбаченим є фінансування таких витрат і нинішнього року», – наголосила Корнякова.

Також Корнякова зазначила, що основні фонди НАК «Надра України» зношені на 80%, що може призвести до техногенних і екологічних катастроф. «Така тенденція характерна для всіх підприємств нафтогазової галузі», – зазначила вона. За її словами, 70 з 80 існуючих бурових установок дочірніх підприємств компанії зроблені ще до 1990 року, у результаті чого 46 таких установок простоюють, а на зберігання 22 потрібно щорічно 10 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus