УКРАЇНА

02:14

25.05

Влада

Борги вуглевидобувних компаній можуть реструктуризувати

0

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки пропонує парламентові реструктуризувати 353,6 млн. гривень боргу державних вуглевидобувних підприємств з податків з виплат на пенсійне і соціальне страхування на 10 років. Про це повідомляють «Українські Новини».

Комітет пропонує Раді взяти за основу законопроект, внесений депутатом, головою Профспілки працівників вугільної промисловості (ПРВП) Віктром Турмановим і депутатом Петром Олійником. Законопроект припускає реструктуризацію заборгованості вуглевидобувних підприємств з податків на виплати з соціального і пенсійного страхування, що на 1 січня 2004 року становила 353,6 млн. гривень. При цьому заборгованість у Пенсійний фонд становить серед іншого 234,3 млн. гривень, у Фонд страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворюваннях – 84,2 млн. гривень, у Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 21,2 млн. гривень, у Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – 13,9 млн. гривень.

За розрахунками авторів законопроекту, у випадку рішення Ради реструктуризувати борг вуглевидобувних підприємств у 353,6 млн. гривень на 10 років, борг працівникам шахт із заробітної платні скоротиться з 1,85 млрд. гривень до 0,732 млрд. гривень. Зараз виплати з податкових відрахувань з виплат з пенсійного і соціального страхування проводяться одночасно із погашенням боргу шахтарям із зарплатні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus