УКРАЇНА

20:40

21.06

Влада

Президент доручив КМУ і РНБО зайнятись «Укриттям»

0

Президент України Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів України забезпечити ухвалення концептуального проекту спорудження захисної оболонки над енергоблоком N4 Чорнобильської АЕС. Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Уряд має вирішити питання щодо утворення постійно діючої комісії для участі в роботі Асамблеї країн - донорів Чорнобильського фонду «Укриття».

Президент зобов’язав Кабінет Міністрів розглянути питання щодо ефективності здійснення керівником державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» управління цим підприємством і вирішити питання щодо подальшого його перебування на цій посаді з урахуванням позиції органів державного управління та регулювання у сфері ядерної енергетики та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Раді Національної безпеки і оборони України доручено підготувати для розгляду на своєму засіданні питання щодо виконання робіт із зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему. Забезпечити постійний контроль за виконанням актів Глави держави та реалізацією проектів з цих питань.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus