УКРАЇНА

14:38

24.05

Влада

Омельченку не подобаються дерева від СДПУ(о)

0

Районна влада Печерська має намір пересадити дерева, котрі Київська організація СДПУ(о) 28 травня висадила біля пам’ятника засновникам Києва у Наводницькому парку.

“Алея солідарності”, посаджена представникам СДПУ(о), складається з трьох дерев.

Як повідомили «proUA» у прес-службі Печерської РДА, Київська організація СДПУ (о) своїм листом від 20.05.2004 р. звернулася до Печерської адміністрації з проханням надати дозвіл на проведення 28 травня ц.р. акції з посадки “Алеї солідарності” біля пам’ятника засновникам Києва у Наводницькому парку.

Коментуючи згадане звернення, перший заступник голови Печерську Віктор Бірюков відзначив, що організатори акції повинні були не пізніше, ніж за 10 днів, повідомити КМДА про свій намір. Окрім того, будь-які зміни біля пам’ятників Києва потребують погодження із Головним управлінням культури, мистецтв та охорони культурної спадщини КМДА.

Звернення Київського комітету “есдеків” не відповідало вимогам зазначеного рішення. Не отримавши відповідних дозволів на проведення акції, її організатори все таки здійснили висадку трьох дерев в Наводницькому парку поруч зі скульптурною композицією засновникам міста Києва.

Але, як повідомив начальник управління по експлуатації зелених насаджень Печерського району Павло Коротинський, організатори акції не лише порушили правила проведення масових заходів, але й не врахували особливості місцевості та природного ландшафту цієї території при висадці дерев, що може привести до їхньої загибелі. Аби врятувати зелені насадження, фахівці управління змушені будуть перенести саджанці трьох дерев в інше, більш зручне для їхнього росту місце. Крім того, готується розпорядження про реконструкцію зелених насаджень на схилах правого берега та Набережної річки Дніпро, а також Наводницького парку на ділянці від моста ім. Є.Патона до Пішохідного моста. Передбачається, що згадана реконструкція розпочнеться у листопаді-грудні 2004 р.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus