УКРАЇНА

21:43

25.05

Влада

Мін’юст почав готувати професійних законодавців

0

Міністерство юстиції України починає навчання спеціалістів у сфері проектування законів. Сьогодні в Мін‘юсті відбулося урочисте відкриття першого етапу навчання, повідомилти «proUA» в прес-службі цього відомства.

Початок навчань спричинений тим, що менше, ніж за місяць – з 1 липня 2004 року – Мін‘юст стане єдиним розробником проектів законів, що вносяться президентом та Кабінетом Міністрів у сфері публічного права (конституційного та цивільного права, з питань судоустрою, судочинства та підприємництва). А з 1 січня 2006 року Міністерство юстиції стане головним розробником всіх проектів законів, що розробляються в Україні.

У зв‘язку із суттєвим збільшенням повноважень, що переходять до головного юридичного відомства, Міністерство юстиції поступово збільшить на 200 осіб штат фахівців, що залучатимуться виключно до законопроектної роботи. Зокрема, з 1 липня штат відомства буде збільшено на 50 фахівців-нормопроектувальників, з 1 січня 2005 року – на 75, з 1 січня 2006 року – ще на 75 фахівців цієї галузі.

Навчання фахівців відбуватиметься на базі Центру правової реформи і законопроектних робіт Мін’юсту за сприяння Українсько-Британської програми “Проект підтримки нормопроектування в Україні”.

Під час першого етапу навчання відбуватиметься підготовка фахівців центрального апарату Міністерства юстиції України. Нормопроектування стане елітним напрямком роботи у відомстві. Проте в країні відсутня спеціальна підготовка фахівців-нормопроектувальників у вищих навчальних закладах. Досі необхідний досвід у галузі розробки законопроектів юристи отримували лише практичним шляхом.

Нагадаємо, що фахівці законопроектних підрозділів Міністерства юстиції України отримуватимуть зарплату від 2 тисяч гривень і більше, а також забезпечуватимуться постійним житлом. Нормопроектувальники матимуть найвищу зарплату державних службовців в країні, вона перевищуватиме нинішні зарплати цієї ж категорії держслужбовців у 3-5 разів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus