УКРАЇНА

06:24

28.05

Влада

Рада затвердила угоду про виплату компенсацій за збитий Ту-154

0

Верховна Рада ратифікувала угоду між урядом України і урядом Росії про виплату компенсацій російським громадянам, родичам жертв катастрофи літака Ту-154 авіакомпанії «Сибір» (Росія), збитого українською ракетою в жовтні 2001 року, повідомляють «Українські Новини». За ратифікацію цієї угоди проголосували 280 депутатів при необхідних 226.

Відповідно до угоди сторони домовилися про те, що вони хочуть всебічно врегулювати всі претензії, що виникли внаслідок катастрофи. Зокрема, Україна виплачує Росії для подальшого розподілу між одержувачами 7млн. 809 тис. 66 доларів і 66 центів.

Виплата Україною цієї суми є повним і остаточним врегулюванням всіх претензій. Сума, що її отримає кожен потерпілий, звільняється від усіх податків і зборів. Термін виплати цих сум не перевищує 60 днів з моменту набрання сили цією угодою. Неприйняття одержувачем протягом 12 місяців своєї частини суми позбавляє його можливості надалі претендувати на її одержання.

У грудні 2003 року Україна і Росія домовилися про врегулювання термінів і порядку виплат компенсацій родичам загиблих у катастрофі Ту-154.

У договорі передбачена виплата компенсацій для 112 російських родичів загиблих в авіакатастрофі.

Наприкінці грудня 2003 Україна перерахувала Ізраїлю компенсацію для родичів загиблих у катастрофі літака Ту-154.

Раніше Україна вирішила виплатити Ізраїлю 7,5 млн. доларів компенсацій родичам загиблих.

101 родич 40 загиблих громадян Ізраїлю одержить у середньому по 200 тис. доларів, при цьому сума залежить від ступеня спорідненості із загиблим.

На борту Ту-154, який летів з Тель-Авіва в Новосибірськ, перебувало 78 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus