УКРАЇНА

13:20

19.06

Влада

Рада дозволить будівництво платної дороги Київ-Одеса

0

ВР має намір дозволити будівництво платної дороги Київ-Одеса. За ухвалення в першому читанні проекту закону «Про внесення змін до закону України «Про реконструкцію й експлуатацію на платній основі автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки», що був внесений депутатами Олександром Задорожнім і Володимиром Демьохіним, проголосували 256 депутатів за необхідних 226, повідомляють «Українські Новини».

Відповідно до законопроекту пропонується розширити дію цього закону не тільки на ділянку дороги від Жашкова до Червонознам’янки, а на всю дорогу Київ-Одеса. Відповідно пропонується встановити плату за проїзд на будь-якій ділянці дороги Київ-Одеса.

Передбачається, що компенсація витрат, пов’язаних з виконанням боргових зобов’язань по кредитах, залучених на реконструкцію дороги, буде проводиться за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на розвиток і утримання автомобільних доріг.

Кошти, отримані як плата за проїзд по дорозі, будуть надходити також до держбюджету. Крім того ВР дозволила надавати кредити на будівництво платної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки під державні гарантії. За прийняття закону «Про залучення кредитних ресурсів для фінансування реконструкції автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки «, внесеного депутатами Олександром Задорожнім і Володимиром Демехіним, проголосували 282 депутати за необхідних 226.

Ухвалений закон вносить зміни до статті 18 закону «Про державний бюджет України на 2004 рік». Відповідно до цих змін, проект реконструкції дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки набув загальнодержавного значення, що дозволяє Кабінетові Міністрів, Раді Міністрів Криму й органам місцевого самоврядування надавати гарантії щодо кредитів, що залучаються для реалізації цього проекту. При цьому для Кабміну обсяг гарантій, які можуть бути надані, обмежений сумою 400 млн. євро. Для інших органів таких обмежень не встановлено.

Передбачається, що прийняття закону сприятиме залученню необхідних коштів для будівлі платної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки .

Нагадаємо, що в серпні 2003 року Кабінет Міністрів заявив про намір 2004 року збільшити бюджетне фінансування будівництва автомобільних доріг.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus