УКРАЇНА

00:45

27.03

Влада

Ліцензування перетворить українські НПЗ на монополістів?

0

Уведення ліцензування ринку нафтопродуктів в Україні може привести до посилення монополії власників нафтопереробних заводів у країні, вважає член парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Третьяков, повідомляє «Паливно-енергетична політика» .

За його словами, якщо ліцензії будуть видаватися тільки нафтопереробним підприємствам, вони монополізують весь ринок. Водночас, народний депутат зазначив, що видача ліцензій всім учасникам ринку також недоцільна, тому що зникне сенс їхньої видачі.

Третьяков також сказав, що введення ліцензій не приведе до зниження цін на пальне, а навпаки, створить додатковий ажіотаж, що може сприяти їхньому подальшому зростанню.

Альтернатива ліцензіям, на думку Третьякова - це регулювання ринку нафтопродуктів за допомогою мита на імпорт. Право встановлювати мито, за його словами, має бути передане від парламенту Кабінетові Міністрів.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів направив до парламенту законопроект, у якому передбачено введення ліцензування виробництва і реалізації нафтопродуктів у країні. Крім того, уряд просить передати йому право встановлювати ставки акцизу на нафтопродукти і мито на їхній імпорт.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus