УКРАЇНА

10:10

21.05

Влада

Комісія розбереться, хто тисне на депутатів “Центру”

0

Верховна Рада утворила тимчасову слідчу комісію з розслідування фактів тиску на народних депутатів із боку органів влади. За це рішення проголосували 259 депутатів при необхідних 150 голосах, повідомляє «Українська правда» .

За внесення цього питання до порядку денного проголосували 258 депутатів, серед яких чотири фракції опозиції, а також 8 членів «Регіонів України», 18 «Центру», 8 НДП та 16 Аграрної партії. СДПУ(о), «Трудова Україна» і «Демініціативи – Народовладдя» не голосували.

Представляючи постанову про утворення слідчої комісії, депутат група «Центр» Василь Гаврилюк заявив, що тиск на депутатів почався після того, як вони відмовилися підтримати конституційну реформу (тоді ці депутати входили до міжфракційного об’єднання “Громадянська позиція”). «Коли було утворено групу «Центр» – цей тиск підсилився у кілька разів», – додав Гаврилюк.

На протест представника президента Задорожнього щодо включення питання у порядок денний, спікер Володимир Литвин заявив з цього приводу, що «тиск можуть здійснювати лише громадяни, всі інші не можуть».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus