УКРАЇНА

02:30

22.06

Влада

ФДМ продасть «Антрацит»

0

Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Збагачувальна фабрика «Антрацит» (Макіївка, Донецька область). Торги пройдуть 9 серпня. Про це повідомляють «Українські Новини».

Вартість комплексу становить 5,133 млн. гривень. Статутний фонд фабрики – 5,371 млн. гривень.

За умовами конкурсу, покупець має погасити прострочену кредиторську заборгованість фабрики перед бюджетом у сумі, яка визначиться на момент підписання договору купівлі-продажу фабрики «Антрацит». Покупець також має інвестувати в модернізацію виробництва 1,3 млн. гривень і впровадити на фабриці технологію брикетування і збагачення відходів вуглезбагачення. Для цього, за умовами конкурсу, покупець повинен мати досвід збагачення вугілля.

«Антрацит» спеціалізується на збагаченні рядового вугілля, його основними постачальниками є шахти імені Кірова і «Холодна Балка» держпідприємства «Макіїввугілля».

Січень-березень 2004 року фабрика «Антрацит» закінчила із збитком 0,06 млн. гривень, чистий дохід становив 2,7 млн. гривень.

2004 рік «Антрацит» закінчила із збитком 1,1 млн. гривень, чистий дохід становив 10,419 млн. гривень.

Вартість активів фабрики на 31 березня 2004 року – 12,744 млн. гривень, кредиторська заборгованість – 6,711 млн. гривень, дебіторська – 4,952 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus