УКРАЇНА

13:22

19.06

Влада

Северінсен назвала проколи на виборах, Ківалов їх визнав

0

Голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов і співдоповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи Ханне Северінсен, Ренате Вольвенд і Іві-Тріїн Одратс обговорили вибори депутата Верховної Ради в окрузі №136 (Одеська область), повідомляють «Українські Новини».

Северінсен відзначила, що на цих виборах основною проблемою, яку спостерігали доповідачі, було те, що списки виборців не були оновлені. Вона також відзначила недостатню підготовку учасників виборів, зокрема те, що не всі члени дільничних комісій добре знали свої обов’язки.

Ківалов визнав, що такі проблеми у проведенні виборів є, і висловився за створення єдиного реєстру виборців для того, щоб їх виправити. Він додав, що у Верховній Раді зареєстровано проект закону для його створення, і сказав, що не можна допускати маніпуляцій з цими списками.

Стосовно підготовки учасників виборів Ківалов сказав, що на виборах в Одеській області не всі представники кандидатів, які працювали в комісії, були добре підготовлені.

На зустрічі із співдоповідачами ПАРЄ Ківалов також обговорив можливість голосування для українців, які перебувають за кордоном легально і нелегально, співробітництво з громадськими організаціями у навчанні учасників виборів, а також законодавство, яке визначає вибори Президента.

Ківалов також розповів доповідачам ПАРЄ про систему відеотерміналів, яку вперше було випробувано на виборах в окрузі №136. Ця система дала можливість прямо спілкуватися членам Центвиборчкому з окружним і 5 дільничними виборчкомами, спостерігати за їхньою роботою у день голосування і за підрахунком голосів.

Як повідомлялося, наприкінці травня Вольвенд і Северінсен прибули в Україну з візитом до 3 червня.

Заступник голови Державної адміністрації Одеської області Антон Кіссе, за попередніми підрахунками, лідирує на виборах в Раду по округу №136 в Одеській області, які пройшли в неділю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus