УКРАЇНА

16:41

26.05

Влада

Опечатали приміщення програми «Намедни»

0

Приміщення редакції програми «Намедни» Леоніда Парфьонова вранці 2 червня було опечатано. За словами джерел інформаційного агентства «Інтерфакс» на НТВ, це було зроблено одразу після того, як звільненому Леоніду Парфьонову віддали трудову книжку і він попрощався з журналістами. Про причини цього журналістам поки нічого конкретного не сказали.

Повідомляють, що до кінця літа Парфьонов буде вважатися працівником НТВ. Однак користуватися службовою машиною тележурналіст більше не зможе - за словами джерела інформагентства, Парфьонова позбавили цього права 2 червня.

Більш того, з 13:30 за московським часом 2 червня сторінка програми «Намедни» недоступна для відвідувачів. 2 червня, адреса, на яку заходили зранку, www.ntv.ru/programs/news/namedni користувачі інтернету редиректом переводиться на сайт телеканалу НТВ, а на самому сайті в списку існуючих на каналі програм вже нема» Намедни» .

Нагадаємо, що 1 червня 2004 року керівник і ведучий програми «Намедни» Леонід Парфьонов був звільнений з телекомпанії НТВ, а його програму «Намедни» закрито. Про це повідомила прес-служба НТВ для ЗМІ. Формулювання причин звільнення таке: «Причиною звільнення стало закриття програми «Намедни», пов’язане з порушенням трудової угоди, допущене Парфьоновим, яка зобов’язує його підтримувати політику керівництва телекомпанії».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus