УКРАЇНА

20:19

21.04

Влада

Не за горами придбання Dunaferr консорціумом ІСД-Duferco

0

Консорціум «ІСД-Duferco» і банки, що фінансують Дунайвароський металургійний комбінат групи Dunaferr Rt. (Угорщина), успішно проводять перемовини про укладення угоди в рамках придбання 79,48% держакцій підприємства. Як стало відомо агентству «Інтерфакс-Україна», перемовини з основними кредиторами меткомбіната близькі до фіналу.

Разом з тим, коли саме буде підписано угоду з банками, інформовані джерела в корпорації «ІСД» не уточнюють.

Своєю чергою, за даними закордонних ЗМІ, підписання угоди і передача прав власності на зазначений пакет акцій очікується до 24 серпня.

Нагадаємо, що ІСД і угорське агентство приватизації APV Rt. 25 лютого 2004 року підписали угоду закупівлі-продажу 79,48% держакцій та інвестиційну угоду до нього. Також підписано угоду про перереєстрацію акцій між Dunaferr Rt. та інвестиційним консорціумом.

Заключним актом транзакції, слідом за угодою, що буде укладена з банками, що фінансують Dunaferr Rt., стане передача 79,48% акцій інвестиційному консорціумові.

79,48% акцій придбані за 444 млн. форинтів.

Уповноважений представник консорціуму з приватизації Dunaferr, що представляє інтереси ІСД і АМК в Угорщині Леонід Кошик заявив: «Нашою метою є збереження успішного функціонування меткомбінату Dunaferr в умовах вільного ринку», додавши, що одним з важливих пунктів є домовленість з банками, які фінансують, про заборгованість Dunaferr Rt., що становить близько 60 млрд. форинтів.

Конкурс із продажу Дунайвароського металургійного комбінату виграла корпорація ІСД у консорціумі з Алчевським металургійним комбінатом (АМК, Луганська обл.), компаніями Duferco International Trading Holding Ltd. (Швейцарія) і Kundax AG (Ліхтенштейн).

Довідка: Dunaferr – найбільша металургійна компанія Угорщини, що у 2002 році виробила 1,65 млн. тонн металопродукції, при цьому 38,8% її обсягу було експортовано в країни ЄС, у тому числі на автомобілебудівні підприємства Suzuki і Subaru. Виторг компанії торік становив EUR684,2 млн.

ІИСД, заснована 1995 року, є промисловим об’єднанням, що є власником великих пакетів акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Здійснює також проекти у вугільній і енергетичній сферах.

Компанія Duferco – один зі світових лідерів торгівлі металопродукцією і сировиною для металургійного виробництва. Обсяг продажів компанії в 2002 році становив близько 5,5 млн. млн. тонн сировини і 7, 5 млн. тонн сталевої продукції.

ІСД і Duferco співпрацюють в сфері торгівлі металом понад 7 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus