УКРАЇНА

02:00

19.06

Влада

Група «Центр» просить допомоги Литвина

0

Члени депутатської групи «Центр» заявляють, що органи державної влади чинять на них тиск. У своєму звертанні до голови Верховної Ради Володимира Литвина депутати групи «Центр» просять спікера звернути увагу на цю ситуацію та вжити заходів із захисту конституційних прав народних депутатів України. Про це повідомляє «Главред».

Депутати «Центру» відзначають, що вони «були серед тих, хто сформував керівництво Ради, створив перший в історії України коаліційний уряд на чолі з нині діючим прем’єром, підтримав програму уряду, голосував за держбюджет України, пройшов складний етап призначення глави Нацбанку, Генерального прокурора, формування нового складу ЦВК і ухвалення низки інших ключових рішень».

Депутати стверджують, що в останні дні в різних регіонах України пройшли акції, які не можна пояснити простим збігом. «Щодо деяких підприємств і установ, що, так чи інакше, пов’язані з членами нашої депутатської групи, їх рідними і близькими, почалися масштабні раптові перевірки органами внутрішніх справ, державної податкової служби, прокуратури й інших правоохоронних органів держави», – йдеться в заяві групи. Депутати також стверджують, що ці перевірки проводилися зі значними порушеннями Конституції, законів України і відомчих нормативних актів.

«Ми констатуємо, що ці дії є спланованими, скоординованими і керованими одним із центральних, але неконституційних органів державної влади. В усіх без винятку випадках виконавці-держслужбовці посилаються на команду з Києва, навіть називають прізвища високих чиновників центральних органів виконавчої влади, від яких ці команди надходять. Ці дії пояснюють тим, що члени нашої депутатської групи ніби-то невірно визначилися зі своєю позицією в парламенті», – повідомляють депутати Литвину.

Члени депутатської групи «Центр» заявляють, що зі своєю позицією вони визначилися чітко в той день, коли складали присягу народного депутата на вірність народу України та обіцяли відстоювати інтереси держави і виборців. Депутати вважають, що дії, спрямовані на дискредитацію народних депутатів, суперечать Конституції і законам України, дестабілізують економічну і політичну ситуацію в округах.

Крім того, вони наголошують, що незаконні дії з боку виконавчої влади є деякою мірою провокаційними, їхня мета – виштовхнути депутатську групу з центристського політичного поля і підштовхнути її до радикальних течій у парламенті, використовувати в брудних політичних інтригах.

Члени парламентської групи «Центр» заявляють, що і надалі будуть продовжувати ретельно виконувати свої повсякденні обов’язки, співробітничати абсолютно з усіма фракціями і групами в парламенті, дії яких збігаються з інтересами народу України і базуються на основах гуманізму, демократії та права.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus