УКРАЇНА

06:12

23.05

Влада

Розпочали ліквідацію наслідків пожежі під Мелітополем

0

Вчора, 1 червня, окремий зведений батальйон розпочав ліквідацію наслідків пожежі на території 275-ї бази (Запорізька обл). Підрозділ, що створено за рішенням командувача Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України, складається із чотирьох рот, зокрема, з роти розмінування та трьох зведених рот загальною кількістю близько 500 військовослужбовців. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони.

Головним завданням особового складу залишається розмінування та очищення території від вибухонебезпечних предметів, відновлення внутрішньої огорожі навколо території бази, проведення зачищення території від вибухонебезпечних предметів за заявками населення, прийом та сортування вибухонебезпечних предметів та відновлення будинків адміністративної території 275-ї бази.

Фахівцями-саперами Південного оперативного командування було проведено рекогносцировку технічної території. Зокрема, вивчалась можливість щодо знищення боєприпасів безпосередньо на місці. До прийняття відповідного технічного рішення та отримання дозволу на технічний території триває вимушене знищення одиночних боєприпасів, які не можна зрушувати з місця.

Станом на 1 червня від вибухонебезпечних предметів очищено 18283,5 га із 18840 га, що потребують очищення. Всього з початку робіт саперами ЗС України зібрано понад 20800 вибухонебезпечних предметів.

Вчора до пунктів постійної дислокації повернулася частина особового складу, яка брала участь у ліквідації наслідків надзвичайної події. До своїх частин прибуло 325 військовослужбовців та 37 одиниць військової техніки.

Таким чином, всього до ліквідації наслідків залучено близько 800 військовослужбовців та 200 одиниць військової техніки. Кількість груп розмінування залишається незмінною – 26.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus