УКРАЇНА

14:49

26.05

Влада

Кучма бачить Київ в ЄС

0

Президент України Леонід Кучма вважає досягнення в розвитку Києва ще одним красномовним свідченням економічного і духовного підйому, що переживає українська держава. Про це Кучма заявив у суботу в Києві на церемонії вручення державних нагород і звань політикам, діячам науки і культури, інших галузей української столиці, що відбулася в Маріїнському палаці, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

«Я думаю, що вже сьогодні Київ міг би претендувати на членство в Європейському Союзі, якби туди приймали міста», - сказав президент.

Він наголосив, що Київ знаходиться «серед рекордсменів» за темпами економічного розвитку. «У столиці створюються і обертаються реальні гроші, завдяки чому тут майже подолано безробіття, оживають індустріальні велетні, вирішуються соціальні проблеми», - зазначив глава держави. І звернув увагу на те, що столиця забезпечує робочими місцями не тільки своїх жителів, але і близько 200 тис. жителів з інших регіонів країни.

Президент зазначив, що є киянином з 1992 року і сприймає Київ «як місто життя». «Саме за це я люблю його. Тут немає місця зневірі та втраті духу. До життя кличе кожна вулиця, кожне деревце, кожен храм - напевно, не даремно Київ вважається однією із найзеленіших столиць Європи», - зазначив глава української держави.

Він поздоровив жителів міста з Днем Києва (відзначається в останні суботу-неділю травня) і висловив переконання, що всі позитивні зрушення в столиці стали можливим завдяки любові до Києва міської влади і, зокрема, мера Олександра Омельченка.

Кучма присвоїв звання Героя України і вручив Орден Держави народній артистці України Раїсі Кириченко, президентові Української спеціальної корпорації «Укрреставрація» Миколі Орленку, а також директору Державного науково-дослідного інституту вугільної промисловості «УкрНДІпроект» Миколі Сургаю.

Президент нагородив орденами князя Ярослава Мудрого 3-го ступеня першого президента України, народного депутата Леоніда Кравчука, 4-го ступеня - президента Національної академії наук Бориса Патона, помічника президента України з питань національної безпеки Володимира Горбуліна, Василя Дурдинця, який був міністром з надзвичайних ситуацій України , віце-президента НАН України Івана Кураса.

Серед нагороджених орденом Ярослава Мудрого 5-го ступеня - народний артист України Віталій Білоножко, ректор Національної медичного університету ім. Богомольця Віталій Москаленко, віце-прем’єр України Дмитро Табачник.

Кучма вручив орден «За мужність» 1-го ступеня боксеру-професіоналу, чемпіону світу Віталію Кличку.

Президент нагородив орденом «За заслуги» 1-го ступеня посла України в Росії Миколу Білоблоцького, 2-го ступеня - міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, главу Антимонопольного комітету Олексія Костусєва, голову Держкомстату Олександра Осауленка, 3-го ступеня - міністра культури України Юрія Богуцького, народного депутата, постійного представника президента у Верховній Раді Олександра Задорожнього, голову Державної митної служби Миколи Каленського, директора Інституту ендокринології та обміну речовин ім.Коміссаренко Академії медичних наук Миколу Тронька.

У церемонії взяли участь також прем’єр-міністр Віктор Янукович, голова Верховної Ради Володимир Литвин, київський міський голова Олександр Омельченко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus