УКРАЇНА

07:59

23.05

Влада

Литвин: Рада не тисне на розслідування по Мукачевому

0

Голова ВР Володимир Литвин критикував заяву Адміністрації Президента про те, що постанова парламенту з рекомендаціями Президенту Леоніду Кучмі звільнити голову Закарпатської обласної державної адміністрації Івана Різака і керівників закарпатської міліції є тиском на хід розслідування виборів мера Мукачевого, повідомляють «Українські Новини».

Про це Литвин повідомив під час нагородження представників різних галузей відзнаками Ради.

Литвин сказав, що не буде оцінювати, наскільки правильним було рішення Ради. Він припускає, що там є певні надмірності, зокрема, на думку спікера, Рада не може давати якісь рекомендації, поки не закінчиться розслідування. Однак спікер сказав, що це аж ніяк не є підставою для представників Адміністрації не виконувати ухвалених Радою рішень.

«Виступає одна шановна людина з Адміністрації і починає розповідати, що це все дурості, що прийняла Верховна Рада», - сказав Литвин.

За його словами, у Конституції чітко написано, що Рада приймає закони та інші акти, при цьому там не зазначено, що вони не повинні виконуватися.

Литвин допускає можливість досягнення компромісу, називаючи як один з можливих варіантів відкладення реалізації прийнятої Радою постанови до закінчення розслідування силовими відомствами.

«Влада повинна себе дисциплінувати, і мають поважатися хоча б ті рішення, які ми приймаємо», - сказав Литвин.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада прийняла постанову, відповідно до якої рекомендувала Президентові Леоніду Кучмі звільнити Різака, а міністру внутрішніх справ Миколі Білоконю звільнити начальника міліції Закарпатської області Василя Варцабу і його заступника Віктора Русина. Після цього заступник голови Адміністрації, начальник Головного аналітичного управління Василь Базів заявив, що Адміністрація розцінює цю постанову як тиск на хід розслідування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus