УКРАЇНА

16:47

26.05

Влада

Визначили найкращу горілку

0

У рамках щорічної виставки «Алкософт» (Київ), Міжнародна дегустаційна комісія присвоїла дванадцять золотих медалей лікерогорілчаним виробам ЛВЗ «Хортиця».

Нагородження золотом усієї продукції ЛВЗ «Хортиця», виставленої для дегустації, є унікальним досягненням для українського виробника. Аналитики зазначають, що з запуском ЛВЗ «Хортиця» значно зріс експортний потенціал лікеро-горілчаного ринку України.

Довідка: «Хортиця» новітній і найбільш дорогий завод в Україні, запущений у грудні 2003 року.

Технологічна комплектація підприємства здійснювалася під девізом: «Найкращому заводові — найкраще устаткування!», тому на «Хортиці» зібрано устаткування світових лідерів промисловості (інженерні системи «REHAU», насоси «GRUNDFOS», навантажувачі «TOYOTA» і ін.) Високонадійні розливні лінії «ITAL PROJECT» забезпечують точність кожної операції. Ще на етапі проектування в завод були закладені принципи абсолютної якості виробництва. Найбільш об’ємне спиртосховище в країні, і всі устаткування для розливу зроблені з німецької нержавіючої сталі «THYSSENKRUPP», не взаємодіючої зі спиртом і визнаної найкращою для використання в лікеро-горілчаній промисловості. Багаторівневі системи очищення артезіанської води, спирту класу «Люкс» і купажу включають фільтри з кварцовим піском, спеціально закупленим в Єкатеринбурзі, коло знаменитої уральської Кришталевої Гори. А вивірені температурні режими, витримуються з точністю до 4-х знаків. Таким устаткуванням «озброєні» всього кілька заводів у світі – це всесвітньо відомі виробники торговельних марок «Стерлінг», «Абсолют», «Смирнофф».

Наукомістка технологія виробництва, складна рецептура, виражені смакові характеристики класичних горілок, і автентичні народні українські напої вже заслужили для «Хортиці» любов шанувальників цього напою.

Найвищу якість «Хортиця» демонструє з моменту свого виходу на ринок. Протягом останніх 6 місяців було проведено понад 1000 закритих дегустацій у всіх регіонах України, на яких горілка «Хортиця» Срібна прохолода» незмінно випереджала горілки усіх своїх конкурентів у преміум-класі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus