УКРАЇНА

21:37

25.05

Влада

Група «Центр» задоволена рішенням Погоджувальної ради

0

Учора було ухвалено найоптимальніше рішення, - заявив «proUA» уповноважений представник групи «Центр», народний депутат України Станіслав Косінов, який брав участь у роботі Погоджувальної ради за дорученням своєї депутатської групи.

Він наголосив: «Знайдена в результаті конструктивного діалогу формула створення компромісного законопроекту за участю усіх без винятку зацікавлених парламентських сил не тільки в принципі не повинна загострити ситуацію у ВР, але і сприяти формуванню взаєморозуміння по проблемі конституційної реформи. Безумовно, принциповим є й те, що новий законопроект має бути розроблений на базі існуючих трьох проектів змін до Конституції - 4105, 4180 і 3207-1 і при цьому за основу буде взято проект N4180, відносно якого є попередній висновок Конституційного Суду».

«Для нашої групи ця Погоджувальна рада була важлива і тим, що розуміння і підтримку більшості груп і фракцій знайшло ініційоване нашою групою питання про факти тиску на народних депутатів України. Він внесений на Порядок дня і отже ця проблема актуальна не тільки для нашої групи, але і для ВР у цілому. І я думаю, що це буде перший крок до надання законодавчому процесу в нашій країні, діяльності народних депутатів дійсно прозорих демократичних правил і стандартів», – наголосив уповноважений представник групи «Центр».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus