УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Силовики навчаться захищати АЕС від атак терористів

0

З 11 по 28 травня пройдуть антитерористичні навчання із захисту Рівненської АЕС. Як повідомили «proUA» у прес-службі СБУ, навчання проводяться відповідно до плану діяльності Штабу антитерористичного центру при Службі безпеки України на території Рівненської, Хмельницької і Житомирської областей.

Перевірятиметься ступінь готовності сил і засобів різної відомчої підпорядкованості, задіяних у фізичному захисті Рівненської АЕС, до протидії диверсійним, терористичним та іншим протиправним акціям, спрямованим на ядерний об’єкт. Учасники навчань будуть відпрацьовувати координацію і взаємодію в екстремальних умовах, а також алгоритм керування антитерористичною операцією на загальнодержавному рівні під час ліквідації небезпечних наслідків умовного терористичного акта.

У навчаннях беруть участь підрозділи Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, формування цивільної оборони, відповідні служби НАЕК «Енергоатом», Рівненської АЕС, представники органів місцевої влади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus