УКРАЇНА

12:45

27.05

Влада

На „Україну молоду” подали до суду

0

Позов про захист честі та гідності проти газети «Україна молода» подали Марія Самбур та Валерій Воротнік. Повідомлення про позов газета отримала вчора, 26 травня. Про це йдеться в повідомленні, поширеному редакцією газети, повідомляє ІМІ.

«Україну молоду» звинувачено в тому, що «надрукувавши 11 березня інтерв’ю Олени Зварич із керівником закритого владою радіо «Континент» Сергієм Шолохом, газета начебто посягнула на честь і гідність Самбур та Воротніка», зазначається в повідомленні.

В інтерв’ю Сергій Шолох розповів про те, як згадані особи «пропонували йому модель інформаційної співпраці з СДПУ(о) і нові інтерпретації на «Континенті» (а потім і в інших ЗМІ) листів Ігоря Гончарова».

Позивачі вимагають відшкодування по 10 тис грн кожному, публікації спростування, а також «у процесі досудової підготовки накласти арешт на майно та грошові вклади, які належать відповідачу і знаходяться в нього або в інших осіб».

В повідомленні також зазначається: «Ми вважаємо, що в тому, аби «УМ» замовкла напередодні передвиборчої кампанії, зацікавлені не тільки особи, прізвища яких стоять під позовними заявами, а й їхні високопоставлені патрони з вулиці Банкової».

Позов проти «України молодої» подано згідно з поштовим повідомленням 10 квітня і зареєстровано у Шевченківському районному суді Києва 30 квітня. Судове засідання у справі призначене на 8 червня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus