УКРАЇНА

20:22

21.04

Влада

ПДВ заважає оздоровленню дітей

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді звільнити від стягування податку на додану вартість (ПДВ) операції з продажу путівок у дитячі оздоровчі заклади. Як сказала міністр у справах сім’ї, дітей і молоді Валентина Довженко, уряд схвалив законопроект із відповідними змінами в держбюджет-2004, повідомляють «Українські Новини».

Законопроект передбачає звільнення від ПДВ операцій з продажу путівок у дитячі оздоровчі заклади для дітей-сиріт, заміські дитячі оздоровчі заклади, дитячі оздоровчі заклади санаторного типу, табори праці і відпочинку, пришкільні табори, спеціалізовані табори для обдарованих дітей, туристів, спортсменів.

Довженко відзначила, що питання про звільнення цих путівок від ПДВ ставила місцева влада і керівництво таборів. За її словами, в таких таборах торік відпочило й оздоровилося 1 534 тис. дітей. Цього року працюватиме понад 16 тис. таборів, з них 9 тис. – пришкільні табори, 909 – заміські табори, більш ніж 2,5 тис. – табори праці і відпочинку.

Довженко також повідомила, що Кабмін затвердив перелік із 130 санаторно-курортних закладів, продаж путівок до яких для оздоровлення дітей звільнено від ПДВ цього року. За словами Довженко, у таких санаторно-курортних закладах щорічно оздоровлюється близько 600 тис. дітей.

Нагадаємо, що на початку березня 2004 року президент Леонід Кучма доручив Кабміну забезпечити виділення додаткових коштів для фінансування літнього відпочинку і оздоровлення дітей.

Довженко ще в березні заявила про намір Кабміну у 2004 році збільшити чисельність дітей шкільного віку, які оздоровлюються організовано, до 40%, що на 300 тис. осіб більше, ніж у 2003 році.

В Україні 10 млн. дітей, зокрема 6 млн. – діти шкільного віку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus