УКРАЇНА

02:18

27.04

Влада

Політреформа: парламенту запропонують компроміс

0

Лідери депутатських фракцій і груп доручили робочій групі під керівництвом першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка підготувати компромісний проект закону про внесення змін до Конституції. Про це журналістам сказав прес-секретар спікера Ігор Сторожук за результатами наради лідерів фракцій з Володимиром Литвином, повідомляють «Українські Новини».

Сторожук повідомив, що лідери фракцій доручили робочій групі підготувати єдиний законопроект на базі трьох законопроектів, які отримали позитивний висновок Конституційного Суду. При цьому, за словами Сторожука, за основу пропонується взяти законопроект №4180.

Сторожук зазначив, що робоча група має для підготовки законопроекту зібрати пропозиції усіх фракцій. Після цього робоча група має передати цей варіант законопроекту тимчасовій спеціальній комісії з політичної реформи під керівництвом Степана Гавриша і Олександра Мороза для остаточної підготовки.

Прес-секретар спікера сказав, що таку пропозицію підтримують лідери фракцій, які мають у своєму складі більше ніж 226 депутатів.

8 квітня 2004 року Верховна Рада відмовилася прийняти законопроект №4105 про внесення змін до Конституції , запропонований більшістю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus