УКРАЇНА

11:03

24.05

Влада

Литвин не почувається президентом

0

Коментуючи своє можливе висування кандидатом на президента, Голова Верховної Ради Володимир Литвин сказав, що питання не в тім, щоб брати участь у виборах, а в тім, щоб почувати себе на своєму місці. Про це спікер сказав на зустрічі з представниками ЗМІ української діаспори, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

«Якщо ви мене висунете», – так віджартовувався Литвин, відповідаючи на запитання журналістів. При цьому він додав, що зробить усе для того, щоб парламент залишився парламентом.

Литвин також вважає, що Кучма не братиме участі у президентських виборах 2004 року. Спікер зазначив, що є чітка позиція президента, котрий заявив, що не буде знову балотуватися: «Що ще до цього можна додати?».

За словами Литвина, проблема президентських виборів буде присутньою у сесійному залі щонайменше до 14 листопада (дати другого туру президентських виборів). Голова Верховної Ради зазначив, що сьогодні дуже часто можна почути докори, що переходять в обвинувачення, у тім, що через вибори Верховна Рада непрацездатна: «Але де суспільству виражати свої позиції, обґрунтовувати свою лінію, виражати критику, як не використовуючи парламентську трибуну», – запитав спікер. Литвин додав, що політичний чинник буде домінувати у Верховній Раді, а для того, щоб парламент виконував свої безпосередні законотворчі функції, на думку Литвина, «не потрібно створювати приводи і прецеденти, з яких потім парламент дуже важко вибирається, коли заходить у глухий кут».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus