УКРАЇНА

22:13

18.01

матеріали по темі:

Влада

НАТО теж слідкуватиме за виборами

0

Спікер Володимир Литвин вважає, що добрі відносини, які склалися між Україною та США, можна розцінювати як підтримку демократичних процесів в Україні та її прагнення увійти до ЄС і НАТО. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з президентом Парламентської Асамблеї НАТО Дагласом Беройтером, повідомили «proUA» в прес-службі Верховної Ради.

Литвин запевнив, що Верховна Рада створюватиме всі умови і механізми для вільного волевиявлення в процесі виборів. Разом з тим, спікер зазначив, що “хоча і є деякі підстави очікувати спроб порушень під час президентських перегонів, найчастіше вислови щодо очікуваних порушень демонструють невпевненість кандидатів у президенти у своїх силах”.

У свою чергу, Даглас Беройтер пообіцяв, що делегація Парламентської Асамблеї НАТО активно співпрацюватиме з Україною, зокрема, досягнуто домовленості про зустрічі з народними депутатами України двічі на рік.

Мета візиту Беройтера – більше дізнатися про ситуацію в економічній, політичній та військовій сферах. Президент ПА НАТО зазначив, що “ми все активніше співпрацюємо з Україною, виходячи з вашого бажання стати членом НАТО”. Він висловив зацікавленість перебігом військової реформи в Україні, підготовкою до президентських виборів та роллю парламенту в цьому процесі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus