УКРАЇНА

02:45

22.06

Влада

Вандали споганили близько 50 єврейських могил

0

Невідомі в ніч з 22 на 23 травня зруйнували близько 50 єврейських могил на Куренівському цвинтарі в Києві, повідомив головний рабин Києва і Київської області Моше-Реувен Асман, передають «Українські Новини».

Міліція заявила, що зруйнування могил на Куренівському цвинтарі сталося довільно від старості. Асман підтвердив, що на цвинтарі багато старих могил, однак, на його думку, вони не могли бути зруйновані часом.

«Я бачив своїми очима... Пам’ятники, зруйновані часом, зовсім по-іншому виглядають... Щоб звалити такі камені, потрібно було силу застосовувати. І від часу вони не могли навіть розколотися до такої сили», - сказав Асман.

Він пов’язує подію з антисемітськими публікаціями в пресі.

«Особисто я думаю, що ...зараз хвиля в пресі, штудіюються антисемітські питання, пов’язані із «Сільськими вістями» і МАУП, з «Ідеаліст». Остання публікація «Ідеаліста» взагалі була - «кожен українець має вбити єврея», - сказав Асман.

Він також сказав, що в понеділок відбудуться збори єврейських громад Києва, на яких будуть обговорюватися дії щодо розслідування події.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus