УКРАЇНА

13:14

21.06

Влада

В Ахметова і Пінчука з’явився конкурент?

0

Сьогодні Антимонопольний комітет України (АМК) дав дозвіл на створення консорціуму «Індустріальна група». Цей консорціум, за показниками компаній, як в нього в ходять, може скласти конкуренцію Промислово-фінансовому консорціуму “Інвестиційно-металургійний союз” (власність Ахметова і Пічука) в конкурсі по приватизації металургійного комбінату «Криворіжсталь».

Як повідомили «proUA» в прес-службі АМК, сьогодні надано дозвіл на створення консорціуму “Індустріальна група” (м.Київ), учасниками якого стануть: ВАТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Східно-Європейський інвестиційний фонд” (м.Київ); ВАТ “Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського” (м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.); ВАТ “Алчевський коксохімічний завод” (м. Алчевськ, Луганська обл.); КБ ТОВ “Місто Банк” (м. Одеса); ВАТ “Автоальянс-ХХІ сторіччя” (м.Київ).

Метою діяльності консорціуму є співробітництво між учасниками, спрямоване на координацію виробничої та інвестиційної діяльності , а також здійснення власної господарської діяльності консорціуму, спрямованої на формування та реалізацію окремих проектів і програм, створення спільних виробничих груп, спільної участі у приватизації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus