УКРАЇНА

12:36

20.06

Влада

Україна та Болгарія допомагатимуть один одному в цивільних справах

0

Сьогодні між Україною та Республікою Болгарія підписано міждержавний Договір про правову допомогу в цивільних справах. На сьогодні це єдиний двосторонній договір між Україною та Болгарією, який на міждержавному рівні регулює питання правової допомоги. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Досі на багатосторонньому рівні у відносинах між Україною та Болгарією в сфері цивільного судочинства застосовувалися лише положення ряду конвенцій Гаазької конференції з міжнародного права, в сфері кримінального судочинства – відповідні багатосторонні конвенції Ради Європи.

Від України Договір про правову допомогу в цивільних справах підписано Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, від Болгарії – Міністром юстиції республіки Антоном Станковим. Підписання відбулося у ході зустрічі Прем‘єр-міністра України Віктора Януковича з Прем‘єр-міністром Болгарії Симеоном Сакскобургготським в рамках візиту болгарського Прем‘єра до України.

Відповідно до положень міждержавного Договору Україна та Республіка Болгарія зобов‘язалися надавати громадянам однієї договірної сторони на території другої договірної сторони такий само правовий захист особистих і майнових прав, як і громадянам другої договірної сторони. Громадяни однієї договірної сторони мають право вільно та безперешкодно звертатися до органів юстиції другої договірної сторони, до компетенції яких належать цивільні справи і захищати у цих органах свої права на таких самих умовах, як і громадяни іншої договірної сторони.

На розвиток співробітництва у правовій сфері міністри юстиції України та Республіки Болгарія підписали також міжвідомчу Угоду про співробітництво між Міністерствами юстиції України та Болгарії.

Станом на початок травня 2004 року між Україною та Болгарією було укладено 81 документ, з яких міждержавних - 6, міжурядових – 29 та міжвідомчих – 46.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus