УКРАЇНА

10:29

27.05

Влада

Абрамович довів Чукотку до банкрутства

0

Чукотський автономний округ фактично є банкрутом. Такого висновку дійшла Рахункова палата Росії після перевірки використання бюджетних коштів у регіоні, передають РІА «Новости».

За словами аудитора Сергія Рябухіна, борг Чукотки на 1 січня 2004 року становив 9,3 мільярда карбованців, тим часом як власні доходи округу за підсумками минулого року не перевищили 3,9 мільярда.

Рябухін додав, що Рахункова палата звернулася до прем’єр-міністра Росії Михайла Фрадкова з пропозицією провести в усіх регіонах перевірку на предмет надання податкових пільг представництвам компаній, які знаходяться на їхній території. За оцінками аудиторів, приблизно в десятьох суб’єктах РФ діють внутрішні офшори.

У свою чергу спікер Держдуми Борис Гризлов вважає, що говорити про банкрутство Чукотського автономного округу «передчасно».

«Наскільки я знаю, уряд Чукотського АО готовий розглянути питання про реструктуризацію боргу», - сказав він, коментуючи висновки Рахункової палати РФ за результатами перевірки Чукотського автономного округу.

У четвер голова Рахункової палати Сергій Степашин заявив, що в нього є питання до губернатора Чукотки і власника компанії «Сибнефть» Романа Абрамовича щодо мінімізації податків.

Степашин пообіцяв до вересня цього року представити матеріали перевірки «Сібнефті» і ще ряду компаній, у тому числі «Лукойлу» і «Ространснефті».

У понеділок у пресі з’явилися повідомлення про те, що Рахункова палата не виявила серйозних порушень при використанні бюджетних коштів адміністрацією Чукотки. Як писала газета «Ведомости», аудитори виявили нецільове використання приблизно одного мільярда карбованців, однак привід для порушення кримінальної справи не знайшовся, оскільки федеральних коштів у цій сумі було лише 200 тисяч.

Степашин негайно спростував ці повідомлення, заявивши, що такі публікації мають на меті психологічний тиск на членів Рахункової палати. Він додав, що в ході перевірки Чукотського округу були виявлені серйозні фінансові порушення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus