УКРАЇНА

13:12

22.05

Влада

Грищенко: Україна впевнено рухається в ЄС

0

Незважаючи на існуючі проблемні питання розширення Європейського Союзу для України має велике значення в економічній, політичній та культурній сфері, і це варто чітко усвідомлювати. Таку думку висловив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

За його словами, 1 травня зроблено черговий надзвичайно важливий крок у формуванні сучасного європейського простору, але його завершення «без участі України ніколи не буде сьогоденням».

Важливим аспектом розширення ЄС К.Грищенко назвав те, що до складу ЄС увійшли країни, які традиційно були і залишаються союзниками України на міжнародній економічній арені. Це дає перспективу поглиблювати взаємовигідне співробітництво з ними в рамках співробітництва з ЄС у цілому, адже загальний кордон між Україною і Євросоюзом розширює можливості співробітництва в ключових сферах. Але зараз варто докласти максимум зусиль для пом’якшення небажаних короткострокових економічних наслідків.

Досягнення європейських стандартів життя населення Костянтин Грищенко визначив як одне з пріоритетних і зазначив, що, незважаючи на перешкоди, «ми наближаємося до цієї мети».

На думку глави зовнішньополітичного відомства, більш предметний діалог між Україною і ЄС, орієнтований на конкретний результат у майбутньому, можливий при врегулюванні внутрішніх суперечок у ЄС. Адже приєднання нових членів, безперечно, спричиняє низку перетворень.

Відповідаючи на питання про перспективу надання Україні статусу країни з ринковою економікою, К.Грищенко зазначив, що в найближчому майбутньому має бути ухвалене таке рішення. За його словами, є визначені причини як технічного, так і політичного характеру. Але на сьогодні визначено першочергові завдання, виконання яких допоможе одержати довгоочікувані результати.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus