УКРАЇНА

22:11

22.05

Влада

Зінченко – проти паркану на західному кордоні

0

Віце спікер ВР Олександр Зінченко хоче “бачити на нашому західному кордоні не паркан, а “прозору мембрану”, через яку вільно переміщуватимуться товари і послуги”. Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з державним секретарем міністерства закордонних справ Португальської Республіки з європейських питань Карлушем Коштою Невешем, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Зінченко назвав успішною економічну співпрацю двох країн. Разом з тим, він відзначив деяке зниження товарообігу за останній рік. На думку віце-спікера, економічному потенціалу України і Португалії не відповідає кількість спільних підприємств, а тому слід розвивати взаємну інвестиційну діяльність, особливо в галузях високих технологій, науки і освіти.

Зінченко високо оцінив рівень двосторонніх відносин, зазначивши, що для України є цікавим досвід Португалії у здійсненні реформи політичної системи, побудові ринкової економіки та демократичного суспільства. На його думку, для України є також корисним досвід Португалії, набутий на шляху євроінтеграції.

Також віце-спікер відзначив високий рівень співпраці України і Португалії у рамках міжнародних організацій і високо оцінив підписання угоди про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португалії, зазначивши, що український парламент ратифікував її у листопаді 2003 року.

Заступник голови Верховної Ради також висловився за розширення двосторонніх зв’язків на рівні парламентів, зокрема, за активізацію роботи парламентських груп дружби, які, за його словами, “мають стати основою міжпарламентських контактів”. Він також висловив сподівання, що запланований до України візит голови Асамблеї Республіки (назва парламенту Португалії – Авт.) Жоау Бошку Мота Амарала буде результативним.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus