УКРАЇНА

01:14

26.05

Влада

Закарпаття почало заробляти на ЄС

0

На Закарпатті вирішують перші незручності, спричинені близьким сусідством з Євросоюзом. Через різке подорожчання частини товарів у сусідніх країнах, в області намагаються дати раду навалі закордонних покупців і стримати безпідставне зростання цін, повідомляє «Німецька хвиля».

Вступ сусідніх держав до Євросоюзу, й закономірне підвищення тамтешніх цін, звели нанівець поширений в області вид бізнесу – перепродаж дешевих закордонних товарів, однак дали поштовх новому.

Тепер стало вигідно продавати вітчизняний товар закордонним покупцям. Іноземні “шоп-тури” заповнили обласні ринки і стали причиною значного коливання цін.

Щоб стримати безпідставне подорожчання товарів, в області запровадили щоденний моніторинг цінової політики. Крім того, в обласній адміністрації почали розглядати пропозиції, як використати таку ситуацію для наповнення місцевого бюджету, і що найважливіше - не допустити дефіциту продуктів харчування.

Поки вирішено сприяти розвитку харчової промисловості регіону й підтримати інвестиційні проекти, спрямовані на спорудження супер-маркетів та гуртових складів у прикордонних районах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus