УКРАЇНА

10:52

27.05

Влада

Звільнений член окружкому дошукується правди в суді

0

Екс-член окружної комісії з виборів депутата Верховної Ради в окрузі №136 Одеської області Анатолій Сейрик просить Верховний Суд визнати незаконним його звільнення від обов’язків, повідомляють «Українські Новини».

За його словами, рішення Центральної виборчої комісії від 13 травня про припинення його повноважень прийнято з порушеннями чинного законодавства.

Як затверджує Сейрик, 11 травня в Центвиборчком надійшла скарга від кандидата в народні депутати Сергія Стукаленка, у якій він стверджує, що став свідком того, як член окружної комісії Анатолій Сейрик у присутності інших членів комісії негативно висловлювався на адресу кандидата в народні депутати Антона Кіссе.

«Мені невідомо, про які саме висловлення йдеться», - сказав Сейрик. І додав, що він не був присутній на засіданнях Центвиборчкому, коли ухвалювалося рішення про звільнення його від посади.

Сейрик вважає, що постанова Центвиборчкому прийнята на підставі недостовірних відомостей, наданих Стукаленком, які підтвердили член окружкому Діана Мазуркевич і секретар окружкому Тетяна Самойлова під тиском голови окружкому Олександра Купріянова.

«Дії Мазуркевич і Самойловой спрямовані на усунення членів комісії, не згодних із протизаконними діями голови окружкому», - сказав Сейрик.

Як повідомлялося, член окружкому, представник Всеукраїнської партії «Нова сила» Сейрик був відкликаний за порушення за скаргою Стукаленка.

Центвиборчком призначив вибори депутата Верховної Ради в окрузі №136 на неділю, 30 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus