УКРАЇНА

08:50

24.05

Влада

До виборів миротворців з Іраку не виведуть

0

Депутат Юрій Костенко прогнозує, що до виборів парламент не зможе вирішити питання щодо виведення українського миротворчого контингенту з Іраку. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

“Комуністи робитимуть вигляд, що вони домагатимуться розгляду іракського питання і ухвалення рішення, але по мірі наближення президентської кампанії ефективність блокування роботи ВР не буде давати відповідного ефекту. Я думаю, що до завершення президентської кампанії іракське питання залишиться відкритим”, – сказав після сьогоднішнього закритого засідання ВР лідер УНП Юрій Костенко.

Причиною безрезультатного голосування щодо усіх п’яти законопроектів Костенко назвав те, що “не було аргументів як з боку тих, намагається провести рішення щодо негайного виведення, так і збоку Міноборони і РНБО щодо наших національних інтересів у цьому регіоні”. “Доповіді лише констатували загальний перелік проблем, які існують, але менше говорилося про те, що Україна може реально отримати в результаті перебування свого контенгенту в цьому регіоні”, – зауважив Костенко.

Щодо позиції “Нашої України”, яка за кожен законопроект давала приблизно половину голосів фракції, Юрій Костенко зазначив, що думки депутатів фракції розділилися, і тому консолідованого рішення не було.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus