УКРАЇНА

08:13

22.06

Влада

Фракція СДПУ(о) втратить один багнет

0

Депутат Верховної Ради, член фракції Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Микола Злочевський має намір скласти депутатські повноваження, повідомляють «Українські Новини», посилаючись на одного з лідерів фракції СДПУ(о) Нестора Шуфрича.

За його словами, Злочевський уже написав відповідну заяву, оскільки має намір продовжити працювати на посаді голови Державного комітету з державного матеріального резерву.

Нагадаємо, у понеділок голова Верховної Ради Володимир Литвин вимагав у суді від депутатів, що поєднують роботу в парламенті і посаду в урядових структурах, визначитися з місцем роботи.

У березні Комітет Ради з питань регламенту рекомендував Литвину звернутися в Апеляційний суд Києва з вимогою зобов’язати депутатів парламенту, що поєднують роботу в Раді та в органах виконавчої влади, скласти депутатські повноваження.

Зокрема, йшлося про депутата Андрія Клюєва, якого призначено віце-прем’єр-міністром з питань паливно-енергетичного комплексу, депутата Миколу Злочевського, який обіймає посаду глави Державного комітету з природних ресурсів, депутата Василя Онопенка, що обіймає посаду судді Верховного Суду, депутата Володимира Мойсика, який також обіймає посаду судді Верховного Суду, а також депутата Віктора Слауту, якого призначено міністром аграрної політики.

У зв’язку з тим, що народний депутат, міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов вирішив відмовитися від посади міністра і перейти на роботу в Раду, питання про складення ним депутатських повноважень не розглядалося.

Відповідно до діючого законодавства, депутати не мають права поєднувати роботу в органах виконавчої і судової влади з роботою в Раді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus