УКРАЇНА

20:41

21.06

Влада

Україна стала членом міжнародної інформспілки

0

Рішення про створення міжнародної інформаційної спілки за участю України, Росії, Грузії та Білорусі було прийнято на 4 Міжнародному конгресі телерадіомовників і операторів кабельного телебачення „Міжнародне інформаційне суспільство. Проблеми і перспективи”, який проходить у Києві. Основною метою спілки є об’єднання зусиль для утвердження на ринку послуг кабельного телебачення. У перспективі – приєднання до спілки інших країн, повідомляє ІМІ.

У 4 Міжнародному конгресі беруть участь 155 учасників з України, Грузії, Казахстану, Азербайджану, Угорщини, Туреччини, Білорусі, Росії, Лівії.

Головною проблемою кабельного телебачення України голова правління Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення та телеінформаційних мереж Юрій Лабунський назвав недосконале українське законодавство.

Він зауважив, що жоден інвестор не вкладатиме в телекомунікаційний бізнес, доки існуватиме законодавча норма про відповідальність оператора за зміст програм.

„Це все одно, що газетяр у кіоску нестиме відповідальність за зміст газет, які продає, або листоноша – за зміст листів, які розносить”, - порівняв Лабунський.

Ще одна нищівна для цього бізнесу норма – зобов’язання кабельних операторів сплачувати за авторське право. Як зауважив Лабунський, жодна абонплата не витримає такого навантаження, а за авторське права мають платити телерадіокомпанії, що вони, до речі, і роблять.

Лабунський нагадав, що асоціація ще у 1999 році розробила законопроект спільно з експертами Ради Європи „Про кабельне, ефірно-кабельне телебачення і телеінформаційні мережі”, який відповідав міжнародним стандартам і здатний стимулювати розвиток галузі, але Верховна рада досі блокує його прийняття. В Росії ж такий закон вже прийнятий і успішно діє.

Сьогодні Конгрес продовжує роботу. У вівторок учасники обговорять проблеми авторського права, у середу – проблеми законодавства, четвер буде присвячений питанням інформаційної безпеки, маніпулятивним та PR-технологіям, захисту суспільної моралі, а п’ятниця – технологічним аспектам інформаційної та телекомунікаційної діяльності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus