УКРАЇНА

08:02

24.04

Влада

Голова ЦВК сподівається на розсудливість дочки

0

Голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов намагатиметься переконати свою дочку Тетяну зняти свою кандидатуру на довиборах у парламент в Одеській області. Про це, як повідомляє «LIGA ONLINE», він сказав, коментуючи той факт, що у відповідності зі ст.7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» член ЦВК не може бути чоловіком або іншим близьким родичем кандидата в народні депутати України.

За словами Ківалова, сподіватися можна тільки на одне – на розсудливість дочки.

«На те, що вона зніме свою кандидатуру і тим самим покаже, що заради великого вона може почекати з депутатством. Через 1,5 року – нехай іде в парламент. Я думаю, що за цей час уже буде розв’язаний цей юридичний вузол», - додав він.

Воднораз Ківалов зазначив, що не буде ніяких наслідків, якщо його дочка буде зараз обрана депутатом. На його думку, якщо вона не зніме свою кандидатуру, її оберуть депутатом.

У такому випадку голова ЦВК не виключає, що може звернутися в Конституційний Суд України за роз’ясненнями з цього питання.

Проміжні вибори в парламент в окрузі №136 мають відбутися 30 травня цього року. Вони були призначені після того, як обраний тут народний депутат Сергій Ківалов склав депутатські повноваження у зв’язку з обранням головою ЦВК.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus