УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Представників ПЗУ запідозрили в спробі вчинити теракт

0

Міліція заявляє, що обстріл чотирьох прихильників Партії зелених біля представництва Європейської комісії в Україні пов’язаний з підозрами в спробі вчинити терористичний акт. Повідомляють «Українські Новини».

Прес-служба Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ повідомила, що з появою напроти будинку представництва 4 молодих людей у старшого представника оперативної зміни виникла підозра, що вони намагаються прикріпити щось, можливо, вибухівку, в ущелину між каменями на підпірній стінці.

За даними прес-служби, він дав команду «Стій! Усім залишатися на місці!», а у відповідь почув лайку і погрози. Після цього він викрикнув «Стій! Буду стріляти!» і зробив попереджувальний постріл у повітря.

Прес-служба повідомила, що після цього молоді люди побігли в напрямку автомобіля «Форд-Скорпіо» білого кольору, що почав рухатися їм назустріч, і на ходу заплигнули в нього. «Військовослужбовець охорони був змушений зробити постріл по втікачах», - сказано в повідомленні прес-служби.

Прес-служба повідомила, що після цього зі службового приміщення вибіг командир взводу військової частини Внутрішніх військ МВС. «Побачивши, що відстань між автомобілем і військовослужбовцем охорони скорочується, і виникла небезпека для охоронців, він був змушений тричі застосувати спеціальний пристрій для відстрілу гумовими кулями», - сказано в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, дії військовослужбовців охорони і застосування ними спеціальних пристроїв були правомірними.

Нагадаємо, що ПЗУ сьогодні заявило про обстріл чотирьох її прихильників охороною представництва Європейської комісії в Україні близько 5:10 у понеділок, 17 травня, біля будинку представництва на вулиці Круглоуніверситетській у Києві.

За словами представників ПЗУ, активісти партії хотіли відновити стертий раніше напис проти представництва Єврокомісії «Велика Шенгенская стіна. Зелені - проти!», але охорона представництва перешкодила їм у цьому та обстріляла їхній автомобіль.

ПЗУ вважає дії охорони незаконними.

ПЗУ направила звертання до Генерального прокурорам Геннадія Васильєва і міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя з проханням дати правову оцінку діям правоохоонців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus