УКРАЇНА

15:30

20.07

Влада

Рада Європи відкриє європейські кордони

0

На третьому самміті Ради Європи, що відбудеться в травні 2005 року, буде ухвалено програмну заяву. Про це повідомив у суботу в Москві генеральний секретар РЄ Вальтер Швіммер, передає РІА «Новости».

«Ми плануємо ухвалити програмну заяву, яка б підкреслила панєвропейску роль Ради Європи», - сказав Швіммер. Генсек РЄ також повідомив, що в цій заяві планується прийняти карту співробітництва з іншими європейськими організаціями, а також «план панєвропейських дій».

Зокрема, Швіммер повідомив, що в заяві планують торкнутися питання більш вільного пересування на європейському просторі, проблеми боротьби з наркотиками, корупцією, організованою злочинністю, питання спільної боротьби з тероризмом.

«Комітет міністрів РЄ ухвалив рішення, що Рада має створити додаткові інструменти спільної боротьби з тероризмом», – наголосив Швіммер.

За словами генсека Ради Європи, з моменту нещодавнього розширення Євросоюзу роль РЄ зросла. «Тепер необхідність у РЄ ще більша, ніж раніше», – сказав Швіммер. «Ми б не хотіли бачити в Європі однобічну систему. Нам потрібна Європа рівних партнерів», – зазначив Швіммер.

Генсек Ради Європи наголосив, що майбутній самміт має дати імпульс розвиткові нової Європи – без ліній розділення. «У цій новій Європі Рада Європи є платформою для об’єднання європейських країн. Завдання РЄ – відповідати на виклики і загрози панєвропейського рівня», - сказав він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus