УКРАЇНА

23:21

19.06

Влада

День Європи святкуватимемо майже тиждень

0

Україна шість днів буде святкувати День Європи. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», офіційна церемонія відкриття Дня Європи відбудеться сьогодні в Києві, її проведуть міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, міський голова Києва Олександр Омельченко, представники делегації Європейської Комісії в Україні і посольств держав-членів Євросоюзу. Святкування триватиме до 20 травня.

Сьогодні в Києві на Європейській площі і Майдані Незалежності пройдуть спільні виступи закордонних і українських акторів, відкриється «Європейське містечко», де будуть представлені кухні європейських країн, організовані вікторини на європейську тематику

На Хрещатику громадські і молодіжні організації України поширюватимуть інформацію серед молоді і студентства про ЄС і нові країни-члени Євросоюзу, Європейської Комісії, Європейського молодіжного парламенту, Євроклубах

День Європи відзначають в Україні вдруге раз. Різні заходи відбуватимуться не тільки в Києві, але й у регіонах. Зокрема, 18 і 20 травня широкомасштабні акції відбудуться в Дніпропетровську та Львові.

У регіонах будуть проведені круглі столи, семінари, відкриті уроки в середніх і вищих навчальних установах, спортивні змагання, виставки, ярмарки інші культурно-масові заходи. Передбачено участь представників дипломатичного корпуса, акредитованого в Україні.

У регіонах також відбудуться виступу художніх колективів і концерти відомих українських артистів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus