УКРАЇНА

13:16

22.05

Влада

Лише 13% українців мають вищу освіту

0

На сьогодні лише 13% українців мають повну вищу освіту. Про це сказав міністр освіти і науки Василь Кремень, виступаючи сьогодні на парламентських слуханнях “Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні», повідомляє «УНІАН».

Як зазначив міністр, за прогнозами ЮНЕСКО, країни, які хочуть відповідати світовим стандартам національного благополуччя працездатне населення країни має бути 40-60% з вищою освітою.

Зокрема, констатував Василь Кремень, у структурі населення України віком від 10 років і старше громадяни з повною вищою освітою становлять 13%, базовою вищою освітою - 1%, неповною вищою – 18%.

Зі слів міністра, серед 1009 вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації 819 - державні, 188 - приватної форм власності, з них 339 - університетського типу, 670 - професійно-технічного типу.

У системі вищої освіти навчається майже 2,5 млн. студентів, за денною, вечірньою та заочними формами, серед них 593 тис. здобувають вищу освіту в коледжах, технікумах, училищах та 1844 тис. - в університетах, академіях, інститутах.

Василь Кремінь відзначив, що державне замовлення на підготовку фахівців порівняно з 2001 роком зросло на 17%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus