УКРАЇНА

18:49

25.06

Влада

У Януковича новий адвокат

0

У зв’язку з обговоренням деяких моментів біографії прем’єр-міністра Віктора Януковича у ЗМІ, прес-служба Кабінету Міністрів заявила про те, що обвинувачення, висунуті на адресу Віктора Януковича в грудні 1967 року та липні 1970 року, були скасовані постановами президії Донецького обласного суду від 27 грудня 1978 року. Справи закрили у зв’язку з відсутністю складу злочину. Таку заяву на брифінгу у четвер зробила прес-секретар Януковича Ганна Герман, передає «ІНФА».

Вивчивши на місці документи і поговоривши із свідками, Герман переконалася в тому, що Янукович двічі був «необґрунтовано притягнутий до кримінальної відповідальності» і незаконно засуджений за злочини, до яких його визнали непричетним.

За словами Герман, у 1978 році Донецький обласний суд переглянув справи щодо Віктора Януковича за клопотанням депутата Верховної Ради СРСР, льотчика-космонавта Гергія Берегового.

Можливими причинами уваги Берегового до цього питання, на думку Герман, могло бути те, що до війни рідний брат Берегового був незаконно засуджений і розстріляний, а також, за неперевіреними до кінця даними, у Берегового були певні проблеми із сином, тому він міг перейматися долею молодого сироти – майбутнього прем’єр-міністра України.

«Таким чином, Віктор Янукович двічі – у 1967 і 1970 роках – був необґрунтовано притягнутий до кримінальної відповідальності і незаконно засуджений за злочини, до яких він визнаний непричетним. Слідчо-судові помилки були виправлені постановами президії обласного суду», - говориться в заяві прес-служби уряду.

Також у заяві сказано, що справою Януковича «займався XXVI з’їзд КПУ і безпосередньо Комісія партійного контролю при ЦК КПРС і особисто її голова Пельше».

«Усі ці перевірки підтвердили висновок судових органів вищої інстанції про повну непричетність Віктора Януковича до злочинів, які йому інкримінуються», - сказано в заяві.

Одночасно прес-секретар Януковича Ганна Герман відмовилася повідомити, за якими статтями і за які дії був засуджений Янукович, передає «Українська правда».

Герман запропонувала журналістам самим безпосередньо відвідати Донецьк, щоб з’ясувати це питання. Герман сказала, що обнародувала цю заяву на підставі документів, які вона одержала, поки вивчала цю справу. Герман також відзначила, що готова організувати пресі зустріч з людьми, які підтвердять невинність Януковича.

«Якщо хтось хоче поїхати, то з понеділка запишіться усі, хто хоче», - сказав Герман.

Вона також сказала, що Янукович готовий особисто поспілкуватися з журналістами після того, як вони вивчать ситуацію в Донецьку.

Говорячи про свої враження від роботи прес-секретарем, Герман нагадала, що багато чула про Африку, але коли вперше потрапила туди, то все, що вона знала, треба було забути. Так само, за її словами, і з Януковичем. «Він такий, як Африка!», - сказала вона.

Інформація про призначення Ганни Герман, котра раніше очолювала київську дирекцію радіо «Свобода», прес-секретарем прем’єр-міністра з’явилася 6 травня.

«Я хочу, щоб люди побачили його (прем’єра) таким, який він насправді», - сказав Герман після свого призначення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus