УКРАЇНА

06:21

25.05

Влада

Вінський: більшість ВР існує і буде існувати

0

Парламентська пропрезидентська більшість існує, вважає народний депутат, перший секретар Політради Соціалістичної Партії України Йосип Вінський, повідомляє «ІНФА».

Коментуючи процеси, що останнім часом відбуваються в більшості, Вінський сказав: «Більшість усе рівно буде голосувати так, як їй скажуть. Навіть відхід деяких депутатів у групу «Центр» нічого не означає».

Щодо заяви лідера НДП Валерія Пустовойтенка про те, що в більшості є більш ніж 200 голосів, але немає 226-ти, Вінський сказав: «Незважаючи на всі ці заяви, усі будуть голосувати правильно».

«Якби в самій більшості було більше свободи, тоді можна було б говорити про зміну формату більшості», - додав він.

Нагадаємо, у середу, 12 травня координатор парламентської більшості Степан Гавриш заявив, що більшість переживає політичну кризу. Ця криза, за словами Гавриша, була цілком прогнозованою і обумовленою 3-ма факторами, зокрема, позиціонуванням політичних сил щодо висування кандидата на президентські вибори, проведенням політреформи, і протистоянням політичних сил, які «змагаються за крісло політичного лідера нації».

Крім того, криза в більшості, за його словами, визначена і створенням депутатської групи «Центр».

Гавриш наголосив, що у випадку розпаду парламентської більшості, цьому «депутатському об’єднанню» треба буде «відкоригувати свою назву».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus