УКРАЇНА

02:32

22.06

Влада

Генпрокуратура не буде опротестовувати вибори в Мукачевому

0

Генеральна прокуратура не має наміру опротестовувати оголошені територіальною виборчою комісією результати виборів мера Мукачевого, як це рекомендує у своїй постанові Верховна Рада, повідомив у середу на прес-конференції Генпрокурор Геннадій Васильєв, передають «Українські Новини».

За словами Васильєва, внести такий протест не є можливим, оскільки територіальна виборча комісія вже не діє, а суди вже прийняли рішення щодо результатів виборів мера Мукачевого.

Генпрокурор розкритикував парламент за його вимогу відзвітуватися до 1 червня про результати розслідування кримінальної справи щодо подій у Мукачевому, наголосиши, що Верховна Рада не може встановлювати для Генпрокуратури термінів розслідування справ, оскільки це суперечить здоровому глуздові.

«Якщо ми вагітній жінці накажемо постановою Верховної Ради, щоб вона родила через 2 місяці, буде це?» - сказав Васильєв. За його словами, слідчим необхідно провести допити, а експерти зможуть надати результати експертиз у справі тільки до середини червня.

Доручення Верховної Ради порушити кримінальну справу щодо подій у Мукачевому, на думку Васильєва, є прямим втручанням у діяльність прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла постанову, у якій рекомендувала Генпрокуратурі внести протест на оголошені теризбиркомом результати виборів мера Мукачевого.

Наприкінці квітня парламент доручив Генпрокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки України розслідувати порушення на виборах мера Мукачевого.

Робоча група Верховної Ради, що вивчала ситуацію після виборів мера Мукачевого, знайшла фальсифікацію результатів виборів на 12 виборчих дільницях.

Вибори мера в Мукачевому відбувалися 18 квітня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus