УКРАЇНА

02:19

27.04

Влада

Україна побудує газопровід Іран – Вірменія

0

Україна планує взяти участь у будівництві газопроводу Іран – Вірменія. Про це заявив прем’єр-міністр України Віктор Янукович на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Вірменії Андраніком Маргаряном, повідомляє Науково-технічний центр «Психея».

«У нас є для цього (будівництва газопроводу – Авт.) необхідні ресурси, устаткування, техніка», – сказав Янукович. Також, за його словами, Україна зацікавлена в участі в будівництві і реконструкції об’єктів промисловості, розвитку об’єктів енергетики і металургії у Вірменії.

Маргарян повідомив, що Вірменія запросила Україну брати участь у тендері на будівництво газопроводу Іран – Вірменія. Це питання було одним з основних на засіданні українсько-вірменської комісії з питань торгово-економічних відносин. За словами вірменського прем’єра, зараз проходять технічні консультації Вірменії та Ірану, після чого буде обговорюватися фінансування цього проекту. Після цього буде оголошений тендер на будівництво газопроводу. «Ми впевнені, що Україна буде в ньому брати участь», – сказав вірменський прем’єр.

Маргарян також зазначив, що Вірменія зацікавлена в участі в різних спільних проектах з Україною, зокрема, у постачанні української сільськогосподарської техніки.

За словами Януковича, рішення, ухвалене на третьому засіданні міжурядової українсько-вірменської комісії з питань торгово-економічного співробітництва, створить умови для подальшого росту товарообігу між країнами і зніме існуючі бар’єри.

Янукович нагадав, що в 2003 році товарообіг між Україною і Вірменією збільшився в 1,4 рази, за минулий період 2004 збільшився вдвічі. За підсумками засідання було підписано угоду між Кабміном України й урядом республіки Вірменія про співробітництво в сфері конкурентної політики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus